پرشين آنلاين!
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پرشين آنلاين!

Persian Online Group

الرئيسيةPortalمكتبة الصورجستجوأحدث الصورثبت نامورود

sms هاي توپ و مطالب خنده دار

4 مشترك
رفتن به صفحه : 1, 2  الصفحة التالية
نويسندهپيام
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى
تعداد پستها : 185
آدرس پستي : سالن عمومی گریفیندور
Registration date : 2008-02-07

ايفاي نقش
بازيگر نقش: هری پاتر
گروه: محفل ققنوس
شغل: دانش جو

sms هاي توپ و مطالب خنده دار Empty
پستعنوان: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:51 pm

سوسکه داشت از کیبرد بالا می رفت، مادرش گفت قربون استعداد ویرچوالت برمpraying

عاشقانه ترین نگاهم را روی قایقی از باد نشاندم و پارو زنان سوی تو فرستادم وقتی به ساحل نگاه تو رسید تو چشمانت را بستی و قایقم غرق شد

کاش بودي تا دلم تنها نبود تا اسير غصه ي فردا نبود کاش بودي تا براي قلب من زندگي اين گونه بي معنا نبود کاش بودي تا لبان سرد من بي خبر از موج و از دريا نبود کاش بودي تا فقط باور کني بعد تو اين زندگي زيبا نبود

اگر شكلات بودي شيرين ترين بودي ، اگر عروسك بودي بغلي ترين بودي ، اگر ستاره بودي روشن ترين بودي و تا زماني كه دوست مني عزيز تريني.love struck

لره از كنار جن رد ميشه...جن ميگه بسم الله اين ديگه كي بودsurprise

بهانه ي دخترا: 1 - فاصله سني مون خيلي زياده(يعني خيلي از مرحله پرتي) 2 - من به تو علاقه به اون صورت ندارم (يعني خيلي بد هيکلي) 3 - من الان تو موقعيت بدي هستم (يعني دلم يه جا ديگه گيره) 4 - تقصير تو نيست تقصير منه (يعني عجب غلطي کردم با تو دوست شدم) 5 - من تو دوستيمون از هيچ کاري دريغ نکردم (يعني هر غلطي خواستم کردم) 6 - ديروز يه خواستگار دکتر داشتم (يعني زودتر بيا منو بگير )clown

به پايان فكر نكن .. انديشيدن به پايان هر چيز شيريني حضورش را تلخ مي كند .. بگذار پايان تو را غافلگير كند درست مانند آغاز

یه روز یارو سوار هواپیما می شه،یهو هواپیما سقوت می کنه... . . . این قرار بود جوک باشه اما حادثه خبر نمی کنه! sleepy

پيف... اه اه اه... چه بوي گندي... خفه شديم... چه خبرته؟ مگه چي خوردي؟ حمييييييييييييد! . . . تبرکه خانوم...کنسرو لوبیای تبرکه (تبلیغ کنسرو لوبیای تبرک) big grin

تو اين زمونه system گرونه همه مي‌خوان connect بشن اما چگونه؟ رفته محبت، Hack شده عادت، كجا gf كجا bf كجا يه همدم؟ گلي تو دنيا login نميشه دنيا رو Serch بكني پيدا نميشه

حقيقت انسان به آنچه اظهار مي کند نيست، بلکه حقيقت او نهفته درآن چيزي است که از اظهار آن عاجز است بنابراين اگر خواستي او را بشناسي نه به گفته هايش, بلکه به نا گفته هايش گوش كن

تو این مملکت که اینقدر با اعتیاد مبارزه میشه تو چرا نارفیقی کردی و منو معتاد خودت کردی ؟!!kiss

به غضنفر ميگن : سگتون بچه ي ما را گاز گرفته . ميگه : اولا سگ ما گاز نميگيره . دوما سگ ما هميشه بسته است . سوما ما سگ نداريم !drooling

اين جمله هميشه يادت باشه : زندگي گل سرخئ است که گلبرگهايش خيالي وخارهايش واقعي است

به نام خدا خالق انسان . به نام انسان خالق غم ها . به نام غم ها به وجود اورنده ي اشك ها . به نام اشك تسكين دهنده ي قلب ها . به نام قلب ها ايجاد گر عشق و به نام عشق زيباترين خطاي انسان

دل به دلداران سپردن کارهر دلدار نيست. من به تو جان مي سپارم دل که قابل دار نيستcowboy

دوري دوستيهاي کوچيک را از دل مي بره/ولي به دوستي هاي بزرگ عظمت ميده /مثل باد که يک کبريت را خاموش مي کنه/ولي شعله ي اتش را بيشتر مي کنه .

عشق حقیقی مثل روح است افراد زیادی درباره ی آن صحبت میکنند ولی تعداد کمی محدودی آن را دیده اند.

لذت عشق ؛ زمانی که آن را نثار میکنید بیشتر از زمانی است که دریافتش میکنید!!!

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلكه دشواری رسیدن به سهولت است

ترکه میاد تهران ویه تاکسی میخره که مسافر کشی کنه؛خانمی ازش میپرسه:آقا ببخشید کریم خان میرید؟ترکه میگه:آره خب اگه نمیرید که میترکیدsilly

عشق====>سرکاريه ... محبت====>تظاهره ... مهربوني====>مسخرست ... وفا====>مرده ... عهدوپيمون====>دلخوشيه ... عاطفه====>تموم شده ... مهر====> مدرسه باز ميشhee hee

خداوند هر گاه بخواهد انساني را فاسد كند او را به تمامي آرزوهايش مي رساند

ترکه ميخواسته از روحانيت و ورزش يکجا دفاع کنه عمامه درست ميکنه با مارک آديداس whistling

عشق نمي پرسه اهل کجايي ، فقط ميگه توي قلب من زندگي کن .. عشق نمي پرسه چرا دور هستي ، فقط ميگه هميشه با من هستي .. عشق نميگه دوستم داري؟ فقط ميگه دوستت دارم .. . . . . . . عشق خيلي غلط هاي ديگه هم ميکنه که نبايد باور کني!!

رشتيه به دوستش ميگه تهران عجب جاييهااا...... از در ترمينال که مي ري بيرون ... با يه ماشين آخرين سيستم مي يان دنبالت .... بعد مي برن بهترين رستوران شام مي دن از اون ورم دربند و درکه و قليون و حال بعدم بهترين هتل و چه تختي و رخت خوابي .. صبحم کلي پول مي زارن تو جيبت و ..... ... رفيقش مي گه : برو بابا ... تو که تاحالا تهران نرفتي ... مي گه: من نرفتم خانمم که رفتهrolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.dementor123.blogfa.com
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:51 pm

در پی اختلاف نظر علما در مورد اینکه شب چهارشنبه سوری 22 است یا 29. روز 22 اسفند یوم الشک و از 22 تا 29 اسفند هفته ی وحشت اعلام شدskull

شيطان عاشق خدا بود ... مي خواست تنها عاشقش باشد ... فرياد زد ... خدا نفهميد ! . . . خدا بزرگ بود ... مي خواست عاشقي کند ... آدم را آفريد! . . . سالها پيش آدم خدا را از ياد برد ... آدم عاشق شيطان شد ! اين وسط خدا تنها ماند ... به همين سادگي

میگن وقتی یه خوشکل به آسمون نگاه میکنه ستاره ها چشمک میزنن و حال میکنن یه وقت به آسمون نگاه نکنی گند بزنی به حالشون

ترکه ميره استاديوم وسط موج مکزيکي غرق ميشهbig grin

بسيجيه ميره لاس وگاس ، زنگ ميزنه به خانمش ميگه : فکر کنم شهيد شدم ؟! خانمش ميگه چرا؟ ميگه : آخه اينجا بهشته praying

شخصي را به جهنم مي بردند . در راه بر مي گشت و به عقب خيره مي شد . ناگهان خدا فرمود : او را به بهشت ببريد . فرشتگان پرسيدند چرا ؟ پروردگار فرمود : او چند بار به عقب نگاه کرد ... او اميد به بخشش داشت

تیمارستان نوار کاست نوحه می ذارن همه پا میشن می رقصن به جز یکیمی میگن این حتما سالمه ازش می پرسن تو چرا نمی رقصی ؟ میگه:آخه من عروسمbatting eyelashes

درجات دیوانگی:
1. گیج
2. خنگ
3. پپه
4. گاگول
5.اسمت چی بود؟hee hee

اگه یه روز تنها شدی... تا کسی نیست دستتو بکن تو دماغت، حالشو ببر!oh go on

هنر شمشير اينه كه يكي رو دو تا مي كنه،بنازم هنر عشقو كه دو تا رو یکی می کنه

افتادن در گل و لاي ننگ نيست. ننگ در اين است كه آنجا بماني

گفتی دور منو خط بکش ، کشیدم حالا تو در محاصره ی منی!love struck

الهی همیشه مثل چراغ راهنمایی باشی لپت همیشه قرمز،روی دشمنات زرد دلت همیشه سبز

دو چیز هیچ وقت از یاد آدمها نمیره یکی: دوست های خوب یکی: روزهای خوب یه چیز هم هیچ وقت از دل آدمها بیرون نمیره روزهای خوب که با دوستهای خوب داشتی

مشترک گرامی:مسانه ی شما پر شده است لطفا هر چه سریعتر نسبت به تخلیه ی آن اقدام نمایید. ( سازمان کنترل نا محسوس شب ادراری )peace sign

به خروسه میگن مرغ چند حرف داره؟ میگه : قربونش برم حرف نداره!

چشمهای درشت و زیبایت را که به من می دوزی و با لبهای زیبا آواز می خوانی . احساس می کنم که بیش از همیشه عاشقت هستم . تو زیبا ترین قورباغه ی این برکه ای

این سیب، بهترین سیب، شکل سیب، سر سیب، کار سیب، گذاشتن سیب، یه سیب، آدم سیب، الافه سیب.
حالا سیب هارو حذف کن. از اول بخونش!

تو مثل خورشید هستی. می دونی چرا؟ چون با همون نگاه اولت می شد فهمید که از پشت کوه اومدی!rolling on the floor

بيا مثل دوتا كبوتر پر بكشيم بريم روي بلندترين درخت لونه كنيم... بعد تو تخم بذار، منم ميرم گوجه مي خرم يه املت توپ بزنيم تو رگ!

هر چي زنگ مي زنم آنتن نميده جات بده به مامانت بگو جاتو عوض کنه.silly

اختراعی که برای جبران اشتباهات بشر درست شده چيست؟ طلاق cowboy

آرزوي حيوانات مختلف:
آرزوي جوجه تيغي (بغلش کني )
آرزوي پاندا ( عکس رنگي بگيره )
آرزوي گوسفند ( صندلي جلوي وانت بشينه )
آرزوي خر ( نميگم داغ دلت تازه نشه )

صبر کن عشق زمين گير شود بعد برو . يا دل از ديده تو سير شود بعد برو . تو اگر کوچ کني بغض خدا ميشکند . صبر کن گريه به زنجير شود بعد برو

تقصیر دلم چیست اگر روی تو زیباست حاجت به بیان نیست که از روی تو پیداست من تشنه یک لحظه تماشای تو هستم افسوس که یک لحظه تماشای تو رویاست

عشق عینك سبزیست كه كاه را یونجه می بیندI don't know - New!

به ژاپنیه میگن رفتی قزوین گردش قزوینو چجوری دیدی؟ میگه ناشی باشی تاشی توشه

چهارشنبه سوری هر آتیشی که دیدی به یاد قلب منم باش آخه از دوریت بدجوری آتیش گرفته

به ترکه مي گن کجاي تهران مي شيني ؟ مي گه هرجا خسته شدم

ترکه كليدش رو تو ماشين جا ميگذاره، تا بره كليد ساز بياره زن و بچش دو ساعت تو ماشين گير ميكنن oh go on

چندي ست که بيمار وفايت شده ام …... در بستر غم چشم به راهت شده ام …... اين را تو بدان اگر بميرم روزي …... مسئول تويي که من فدايت شده ام rose

ترکه تو اردبیل میمیره اعلامیه اش رو میزنن به دیوار ... تو انتخابات رای میاره
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:52 pm

اگه یه شب به آسمون نگاه کردی هیچ ستاره ای نداشت من حاضرم تا صبح برات چشمک بزنم تا تنها ستاره ی شبهات باشم

€>---->-----
€>---->-----
€>---->-----
میدونی اینا چیه؟
اینا گلن که مثل تو خوشگلن....اما یه فرقی با تو دارن
اونا خیلی زیادند ولی تو یه دونه ای

دنيا دو روز است يک روز با تو يک روز بر عليه تو ........... روزي که با توست مغرور نشو .... روزي که بر عليه توست ما يوس نشو

فناوریه نیروی هسته ای و پیروزی غرر افرین دانشمندان توانمند در زمینه ی بهره برداری صلح امیز از انرژی هسته ای رو بیخیال
خودت چطوری؟

بی تو نه امورجهان لنگ میشه
نه بین زمین و اسمون جنگ میشه
نه کوه اب میشه
نه اب سنگ میشه
فقط دل من واسه تو تنگ میشه

بی ثمرترین روز ما روزی است که در آن نخندیده باشیم

مي دوني چرا رنگ غروب سرخه؟ چون خورشيد وقتي مي بينه من وتو با هم دوستيم آتيش مي گيره

خواص گوسفند بو میدهد سبزی میخوردگاهی می خوابدپرواز نمیکندعقل دارد اما اس ام اس های سر کاری را تا آخر می خواند

بابام گفت : عشق کشکه
منم جواب دادم : زندگي هم آشه ؛ بدون کشک بي مزه ميشه

اگه دوست داري قويترين طولاني ترين و عميق ترين
بوسه دنيا رو تجربه كني لبت رو بذار رو لوله جارو
برقي

پرسید: به خاطر کی زنده هستی؟
با اینکه دلم می خواست با تمام وجودم داد بزنم به خاطر تو
بهش گفتم : به خاطر هیچکس
پرسید: پس به خاطر چه چیز زنده هستی؟
با اینکه دلم فریاد میزد به خاطر تو
با یک بغض غمگین گفتم : به خاطر هیچ چیز
ازش پرسیدم : تو به خاطر چی زنده هستی؟
در حالیکه اشک در چشمانش جمع شده بود گفت : بخاطر کسی که به خاطر هیچ زنده است
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:52 pm

اس ام اس مخصوص "روز ولنتاین":
*********نميگم دوستت دارم
نميگم عاشقتم
ميگم ديونتم كه اگه يه روز ناراحتت كردم بگي بيخيال ديونست . . .
*********قلب مهربانت مثلثي را مي ماند در درياي عشق
مرا در خود كشيدي برموداي من !!!
*********اي دوست به جز عشق تو در سر من هوسي نيست
جز نقش تو بر صفحه ي دل نقش كسي نیست
*********بهترين لحظه، لحظه ايست كه فكر كني فراموشت كردم، بعد 1 اس ام اس از طرف من بياد كه توش نوشته ميميرم برات !
ولنتاینت مبارک !
*********يادته بهت گفتم كه خشت ديوار دلتم، تو هم منو شكستي
ولي اشكالي نداره، حالا خاك زير پاتم
*********با تو از خاطره ها سرشارم. با تو تا آخر شب بیدارم . عشق من دست تو یعنی خورشید. گرمی دست تو را کم دارم . . .
*********قاب عكستو زدم جاي ساعت ديواري
از اون موقع به بعد تو شدي تمومه لحظه هام . . .
*********عمري با غم عشقت نشستم
به تو پيوستم واز خود گسستم
وليکن سرنوشتم اين سه حرف بود
تو را ديدم. پرستيدم . شکستم
*********زندگی عشق است افسانه نيست آنکه عشق راآفريد ديوانه نيست
*********عشق آن نیست که هر لحظه کنارش باشی عشق آن است که پیوسته به يادش باشي
*********بزرگترین آرزوم اینه کوچکترین آرزوت باشم
*********تقدیم به او که نبود ولی حس بودنش بر من شوق زیستن داد دلم برای کسی تنگ است که آفتاب صداقت را به میهمانی گلهای باغ می آورد و گیسوان بلندش را به باد می داد و دست های سپیدش را به آب می بخشید و شعر های خوشی چون پرنده ها می خواند
*********اي کاش که معشوق ز عاشق طلب جان مي کرد، تا که هر بي سرو پايي نشود يار کسي !!!
*********دوست داشته باش و زندگی کن!زمان برای همیشه از آن تو نیست
*********چقدر سخت است منتظر کسی باشی که هیچ وقت فکر آمدن نیست!
*********می دونستی اشک گاهی از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسی می تونی هدیه کنی اما اشک رو فقط برای کسی می ریزی که نمی خوای از دستش بدی .ولنتاین مبارک
*********من به دو چيز عشق مي ورزم يكي تو و ديگري وجود تو، به دو چيزاعتقاد دارم يكي خدا وديگري تو، من در اين دنيا دو چيز ميخواهم يكي تو وديگري خوشبختي تو.
*********زندگي آرام است، مثل آرامش يك خواب بلند.
زندگي شيرين است، مثل شيريني يك روز قشنگ.
زندگي رويايي است، مثل روياي ِيكي كودك ناز.
زندگي زيبايي است، مثل زيبايي يك غنچه ي باز.
زندگي تك تك اين ساعتهاست، زندگي چرخش اين عقربه هاست، زندگي راز دل مادر من. زندگي پينه ي دست پدر است، زندگي مثل زمان در گذر...
*********هر كي اومد پيش من يه ذره جاتو نگرفت....هيچ ادايي جاي اون نازو اداتو نگرفت....پيش هر نقاشي رفتم تو رو نقاشي كنه، روي هر بومي زدم رنگ چشاتو نگرفت...
*********ميدوني آدما بين الف تا ي قرار دارند. بعضي ها مثل " ب " برات ميميرند، مثل " د " دوستت دارند، مثل " ع " عا شقت ميشوند، مثل " م " منتظر مي مونند تا يه روز مثل " ي " يارت بشن.
*********حرفهايي هست براي نگفتن و ارزش عميق هر كسي به اندازه ي حرفهايی است كه براي نگفتن دارد و كتاب هايی نيز هست براي ننوشتن و من اكنون رسيده ام به آغاز چنين كتابي...
*********کاش کسي تو دلمون پا نميذاشت... کاش اگه پا ميزاشت دلمون رو تنها نميذاشت... کاش اگه تنها ميذاشت رد پاش رو روي دلمون جا نميزاشت

*********قلبمو هدیه می دم بهت . مواظبش باش . نه به خاطر اینکه قلبمه به خاطر اینکه تو توشی
*********موقعی كه می خواستمت مي ترسيدم نگات كنم،موقعي كه نگات كردم ترسيدم باهات حرف بزنم. موقعي كه باهات حرف زدم ترسيدم نازت كنم،موقعي كه نازت كردم ترسيدم عاشقت بشم حالا كه عاشقت شدم ميترسم از دستت بدم
*********دل آدمها مثل يك جزيره دور افتادست ،اينكه كي واسه اولين بار پا به جزيره ميزاره مهم نيست مهم اون كسيه كه هيچوقت جزيره را ترك نكند
*********اگر باران بودم انقدر مي باريدم تا غبار غم را از دلت پاک کنم اگر اشک بودم مثل باران بهاري به پايت مي گريستم اگر گل بودم شاخه اي از وجودم را تقديم وجود عزيزت ميکردم اگر عشق بودم آهنگ دوست داشتن را برايت مينواختم ولي افسوس که نه بارانم نه اشک نه گل و نه عشق اما هر چه هستم دوستت دارم
*********عشق شايد زود تو را عاشق و دلتنگ كند اما هرگز تو را سير نمي كند. روز ولنتاینت مبارک
*********گرتواين دنيا کسي هست که با ديدنش رنگ رخسارت عوض ميشه و قلبت ابروتو به تاراج مي بره. مهم اين نيست که اون مال تو باشه، مهم اينه که باشه. نفس بکشه، زندگي کنه و از زندگيش لذت ببره
*********خيانت تنها اين نيست كه شب را با ديگري بگذراني ... خيانت ميتواند دروغ دوست داشتن باشد ! خيانت تنها اين نيست كه دستت را در خفا در دست ديگري بگذاري ... خيانت ميتواند جاري كردن اشك بر ديدگان معصومي باشد
*********اگه تو دنيا هيچي هيچي نداشته باشي مطمئن باش سه چيز هميشه مال تو هست:خداي مهربون، فکراي قشنگ وقلب کوچيک من
عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه نداشتن کسي است که الفباي دوست داشتن را برايت تکرار کند و تو از او رسم محبت بياموزي
*********صدا كن مرا كه صدايت زيباترين نواي عالم است
صدا كن مرا كه صدايت قلب شكسته ام را تسكين ميدهد
صدا كن مرا تا بدانم كه هنوز از ياد نبرده اي مرا
نشسته ام تا شايد صدايم كني
صدايم كني ومحبت بي دريقت را نثارم كني

*********عشق من تو باش نه براي اينکه در اين دنياي بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنياي بزرگ تنهاييم تنها ترين باشي..
*********تو مثل راز بهاري و من رنگ زمستانم. چگونه دل اسيرت شد قسم به شب نميدانم
*********دلم همچو آسمان،پر از ابرهاي بارانيست،
اي کاش دلم امشب بگريد، شايد که بغض عشق در چشمانم بشکند....
*********آري دوستي دو نيمه دارد نيمي از آن عشقي است که دل تو را بيقرار کرده است و نيمي ديگر آن محبتي است که در دل من مي تپد
*********فرشته ها وجود دارن اما بعضي وقتا چون بال ندارن ما بهشون ميگيم دوست
*********be chand zaboon begam 2set daram
English : I Love You 02) Persian : Tora doost daram 03) Italian : Ti amo 04) German : Ich liebe Dich 05) Turkish : Seni Seviyurum 06) French : Je t'aime 07) Greek : S'ayapo 0 Spanish : Te quiero 09) Hindi : Mai tumase pyre karati hun 10) Arabic : Ana Behibak 11) Iranian : Man doosat daram 12) Japanese : Kimi o ai shiteru 13) Yugoslavian : Ya te volim 14) Korean : Nanun tangshinul sarang hamnida 15) Russian : Ya vas liubliu 16) Romanian : Te iu besc 17) Vietnamese : Em ye^u anh 1 Ukrainian : Ja tebe koKHAju 19) Tunisian : Ha eh bak 20) Syrian/lebanese : Bhebbek 21) Swiss-German : Ch'ha di ga"rn 22) Swedish : Jag a"Iskar dig 23) Africans : Ek het jou liefe 24) base?????????
HAPPY VALENTINE
*********my eyes sEe U.
mY haNd need U
mY lips Kiiss U
my MiND CAll U
mY jan fadaye U
mY heaRt por Az yade U
*********عشق با روح شقايق زيباست عشق باحسرت عاشق زيباست عشق با نبض دقايق زيباست عشق با
زهر حقايق زيباست عشق با در حسرت ديدار تو بودن زيباست
*********عاشقت خواهم ماند بي آنکه بداني
دوستت خواهم داشت بي آنکه بگويم
درد دل خواهم کرد بي هيچ کلامي...
در آغوشت قرار خواهم گرفت بي هيچ کلامي
در آغوشت خواهم ماند بي هيچ کلامي
شايد احساسم اينگونه نميرد
*********هيچ زمان دل به کسي نبند ...... چون اين دنيا اين قدر کوچک است که دو تا دل کنار هم جا نميشه ..... ولي اگر دل بستي ... هيچ وقت ازش جدا نشو چون اين دنيا اين قدر بزرگه ... که ديگه پيداش نميکني
*********خودم عهد بستم بار ديگركه تورا ديدم،بگويم از تودلگيرم. ولي باز تو را ديدم و گفتم : بي توميميرم
*********آرزومه که يه روز، تو کلبه ي قشنگمون
يه شب صاف مهتابي، با ديواراي عنابي
دست بکشم رو گونه هات ، خيره بشم به اون چشات
حس کنم کنارمي ، تو آغوش گرم مني
سرت رو شونه هام باشه ، دستات توي دستام باشه
نگات تو چشم من باشه ، لبات روي لبهام باشه
از عشق هم گر بگيريم ، از امروزو فردا بگيم
با اين دلهاي پاکمون ، يه جشن کوچک بگيريم
*********خدايا هرکه را دوست داري به او بياموز که عشق از زندگي کردن برتر است و هرآنکه را دوست تر مي داري بياموز که دوست داشتن از عشق نيز والاتر اس
*********تا کدوم ستاره دنبال تو باشم
تا کجا بي خبر از حال تو باشم
مگه ميشه از تو دل بريد و دل کند
بگو مي خوام تا ابد مال تو باشم
از کسي نيس که نشوني تو نگيرم
به تو روزي ميرسم من که بميرم
هنوزم جاي دو دستات خالي مونده
تا قيامت توي دستاي حقيرم
خاک هر جاده نشسته روي دوشم
کي مياد روزي که با تو روبرو شم
من که از اول قصه گفته بودم
غير تو با سايه م نمي جوشم
*********اگه مثل اشک تو چشمام بودي براي نگه داشتنت تا آخر عمر گريه نميکردم
*********هر گاه ديدي در اوج قدرت هستي به حباب فکر کن
*********به همه لبخند بزن اما با 1 نفر بخند همه را دوست داشته باش اما به 1 نفر عشق بورز تو قلب همه باش اما قلبت مال 1 نفر باشه
*********يادته بهت گفتم كه خشت ديوار دلتم، تو هم منو شكستي
ولي اشكالي نداره، حالا خاك زير پاتم
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:53 pm

موضوع انشا : خانم ها را توصیف کنید
می دونين فرق خانمها با «آهن ربا» چيه؟
آهن ربا حداقل يه قطب مثبت داره!

خانمها مثل «راديو» هستن ...
هر چی می خوان ميگن... ولی هر چی بگی نمی شنون!

خانمها مثل «چسب دو قلو» هستن ...
اگه دستشون با گوشی تلفن مخلوط شد ، ديگه بايد سيم تلفن رو بريد!

خانمها مثل «رعد و برق» هستن ...
اول برق چشماشون می رسه ، بعد رعد صداشون!

خانمها مثل «ليمو شيرين» هستن ...
اول شيرين هستن ولی بعد تلخ ميشن!

خانمها مثل «گچ» هستن ...
اگه چند دقيقه مدارا كنين چنان سفت و سخت ميشن كه ديگه هيچ شكل و حالتی نمی گيرن!

خانمها مثل «كنتور برق» هستن ...
هر چند سال يكبار عدد سنشون صفر ميشه!

چرا خانمها نمی تونن «نقشه ها» رو درست بخونن؟
چون فقط ذهن مرد می تونه تجسم و درك كنه كه يك كيلومتر با يك سانتی متر نشون داده شده!

خانمها مثل «اينترنت» هستن ...
از هر موضوعی يه فايل اطلاعاتی دارن!

خانمها مثل «فلزياب» هستن ...
از نزديك طلا فروشی كه رد ميشن عكس العمل نشون ميدن!

خانمها مثل «موبايل» هستن ...
هر موقع كار مهمی پيش مياد در دسترس نيستن!
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:53 pm

اس ام اس مخصوص روز والنتاين

يه روز يه آقاهه ميره تو مغازه و ميگه: آقا كارتي دارين كه روش نوشته باشه “تو تنها عشق من هستي” ؟
فروشنده هم ميگه : بله
آقاهه : لطفا 16 تا ازش بدين !!

نميگم دوستت دارم
نميگم عاشقتم
ميگم ديونتم كه اگه يه روز ناراحتت كردم بگي بيخيال ديونست . . .

اس ام اس ولنتاين. مسيج ولنتاين. آفلاين ولنتاين
قلب مهربانت مثلثي را مي ماند در درياي عشق
مرا در خود كشيدي برموداي من !!!

اي دوست به جز عشق تو در سر من هوسي نيست
جز نقش تو بر صفحه ي دل نقش كسي نيست

بهترين لحظه، لحظه ايست كه فكر كني فراموشت كردم، بعد 1 اس ام اس از طرف من بياد كه توش نوشته ميميرم برات !
ولنتاينت مبارك !

يادته بهت گفتم كه خشت ديوار دلتم، تو هم منو شكستي
ولي اشكالي نداره، حالا خاك زير پاتم !

عشق آن نيست كه هر لحظه كنارش باشي عشق آن است كه پيوسته به يادش باشي

اي كاش كه معشوق ز عاشق طلب جان مي كرد، تا كه هر بي سرو پايي نشود يار كسي !!!

دوست داشته باش و زندگي كن!زمان براي هميشه از آن تو نيست

مي دونستي اشك گاهي از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر كسي مي توني هديه كني اما اشك رو فقط براي كسي مي ريزي كه نمي خواي از دستش بدي .ولنتاين مبارك

من به دو چيز عشق مي ورزم يكي تو و ديگري وجود تو، به دو چيزاعتقاد دارم يكي خدا وديگري تو، من در اين دنيا دو چيز ميخواهم يكي تو وديگري خوشبختي تو.

زندگي آرام است، مثل آرامش يك خواب بلند.
زندگي شيرين است، مثل شيريني يك روز قشنگ.
زندگي رويايي است، مثل روياي ِيكي كودك ناز.
زندگي زيبايي است، مثل زيبايي يك غنچه ي باز.
زندگي تك تك اين ساعتهاست، زندگي چرخش اين عقربه هاست، زندگي راز دل مادر من. زندگي پينه ي دست پدر است، زندگي مثل زمان در گذر...

هر كي اومد پيش من يه ذره جاتو نگرفت....هيچ ادايي جاي اون نازو اداتو نگرفت....پيش هر نقاشي رفتم تو رو نقاشي كنه، روي هر بومي زدم رنگ چشاتو نگرفت...

كاش كسي تو دلمون پا نميذاشت... كاش اگه پا ميزاشت دلمون رو تنها نميذاشت... كاش اگه تنها ميذاشت رد پاش رو روي دلمون جا نميزاشت

قلبمو هديه مي دم بهت . مواظبش باش . نه به خاطر اينكه قلبمه به خاطر اينكه تو توشي

موقعي كه مي خواستمت مي ترسيدم نگات كنم،موقعي كه نگات كردم ترسيدم باهات حرف بزنم. موقعي كه باهات حرف زدم ترسيدم نازت كنم،موقعي كه نازت كردم ترسيدم عاشقت بشم حالا كه عاشقت شدم ميترسم از دستت بدم

دل آدمها مثل يك جزيره دور افتادست ،اينكه كي واسه اولين بار پا به جزيره ميزاره مهم نيست مهم اون كسيه كه هيچوقت جزيره را ترك نكند

اگر باران بودم انقدر مي باريدم تا غبار غم را از دلت پاك كنم اگر اشك بودم مثل باران بهاري به پايت مي گريستم اگر گل بودم شاخه اي از وجودم را تقديم وجود عزيزت ميكردم اگر عشق بودم آهنگ دوست داشتن را برايت مينواختم ولي افسوس كه نه بارانم نه اشك نه گل و نه عشق اما هر چه هستم دوستت دارم

عشق شايد زود تو را عاشق و دلتنگ كند اما هرگز تو را سير نمي كند. روز ولنتاينت مبارك

اگرتواين دنيا كسي هست كه با ديدنش رنگ رخسارت عوض ميشه و قلبت ابروتو به تاراج مي بره. مهم اين نيست كه اون مال تو باشه، مهم اينه كه باشه. نفس بكشه، زندگي كنه و از زندگيش لذت ببره

خيانت تنها اين نيست كه شب را با ديگري بگذراني ... خيانت ميتواند دروغ دوست داشتن باشد ! خيانت تنها اين نيست كه دستت را در خفا در دست ديگري بگذاري ... خيانت ميتواند جاري كردن اشك بر ديدگان معصومي باشد

اگه تو دنيا هيچي هيچي نداشته باشي مطمئن باش سه چيز هميشه مال تو هست:خداي مهربون، فكراي قشنگ وقلب كوچيك من

عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلكه نداشتن كسي است كه الفباي دوست داشتن را برايت تكرار كند و تو از او رسم محبت بياموزي

صدا كن مرا كه صدايت زيباترين نواي عالم است
صدا كن مرا كه صدايت قلب شكسته ام را تسكين ميدهد
صدا كن مرا تا بدانم كه هنوز از ياد نبرده اي مرا
نشسته ام تا شايد صدايم كني
صدايم كني ومحبت بي دريقت را نثارم كني

عشق من تو باش نه براي اينكه در اين دنياي بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنياي بزرگ تنهاييم تنها ترين باشي..

تو مثل راز بهاري و من رنگ زمستانم. چگونه دل اسيرت شد قسم به شب نميدانم

دلم همچو آسمان،پر از ابرهاي بارانيست،
اي كاش دلم امشب بگريد، شايد كه بغض عشق در چشمانم بشكند....

آري دوستي دو نيمه دارد نيمي از آن عشقي است كه دل تو را بيقرار كرده است و نيمي ديگر آن محبتي است كه در دل من مي تپد

فرشته ها وجود دارن اما بعضي وقتا چون بال ندارن ما بهشون ميگيم دوست

من غريبه ي ديروزم و آشناي امروز
و فراموش شده ي فردا
پس در آشنايي امروز مي نگرم
تا در فراموشي فردا يادم كني

كسي رو دوست داشته باشي ؛ نمي توني تو چشماش زول بزني ؛ نمي توني دوري شو تحمل كني ؛ نمي توني بهش بگي چقدر دوستش داري ؛ نمي توني بهش بگي چقدر به اون نياز داري ؛ واسه همينه كه عاشقا ديوونه آدم ها به هم گل مي دهند ، چون معناي حقيقي عشق در گل ها نهفته است ؛ كسي كه بكوشد صاحب گلي شود؛ زيبايي پژمردن اش را هم خواهد ديد؛ اما اگر به همين بسنده كند كه گلي را در دشتي بنگرد ، همواره با او خواهد ماند؛ چون آن گل با عصر هنگام ، با غروب خورشيد ، با بوي زمين خيس و با ابرهاي افق مي ميرد

حس كه پيدا شد عشق باريدن گرفت، هيچ ميداني رمز عاشق بودن هركس فقط اين است: ساده بودن، ساده ديدن، و ساده پذيرفتن...پس ساده ميگويم، ساده...دوستت دارم

تيك تاك ساعت فرياد مرگ ثانيه هاست، اما دوستي ها هيچ وقت نميميرند..... ولنتاين مبارك

عشق با روح شقايق زيباست عشق باحسرت عاشق زيباست عشق با نبض دقايق زيباست عشق با
زهر حقايق زيباست عشق با در حسرت ديدار تو بودن زيباست

عاشقت خواهم ماند بي آنكه بداني
دوستت خواهم داشت بي آنكه بگويم
درد دل خواهم كرد بي هيچ كلامي...
در آغوشت قرار خواهم گرفت بي هيچ كلامي
در آغوشت خواهم ماند بي هيچ كلامي
شايد احساسم اينگونه نميرد

هيچ زمان دل به كسي نبند ...... چون اين دنيا اين قدر كوچك است كه دو تا دل كنار هم جا نميشه ..... ولي اگر دل بستي ... هيچ وقت ازش جدا نشو چون اين دنيا اين قدر بزرگه ... كه ديگه پيداش نميكني

عمري با غم عشقت نشستم
به تو پيوستم واز خود گسستم
وليكن سرنوشتم اين سه حرف بود
تو را ديدم. پرستيدم . شكستم

خودم عهد بستم بار ديگركه تورا ديدم،بگويم از تودلگيرم. ولي باز تو را ديدم و گفتم : بي توميميرم

كم دوست داشته باش اما هميشه دوست داشته باش

آرزومه كه يه روز، تو كلبه ي قشنگمون
يه شب صاف مهتابي، با ديواراي عنابي
دست بكشم رو گونه هات ، خيره بشم به اون چشات
حس كنم كنارمي ، تو آغوش گرم مني
سرت رو شونه هام باشه ، دستات توي دستام باشه
نگات تو چشم من باشه ، لبات روي لبهام باشه
از عشق هم گر بگيريم ، از امروزو فردا بگيم
با اين دلهاي پاكمون ، يه جشن كوچك بگيريم

اين وزن آواز من است اگر مرا بسيار دوست بداري شايد حس تو صادقانه نباشد
من تو را چون عشق در سر كرده ام
من تو را چون شعر از بر كرده ام
من گل ياد تو را همچون خزان
در خيال خويش پر پر كرده ام
بي وفايي كردي و عاقل شدي !
من به عشق شومت عادت كرده ام
عشق ورزيدن به تو درد است درد!
من ز درد خويش هجرت كرده ام
كمتر دوستم بدار تا عشقت ناگهان به پايان نرسد
من به كم هم قانعم و اگر عشق تو اندك، اما صادقانه باشد من راضي ام
دوستي پايدار، از هر چيزي بالاتر است
مرا كم دوست داشته باش اما هميشه دوست داشته باش
اين وزن آواز من است بگو تا زماني كه زنده اي،
دوستم داري!
و من تمام عشق خود را به تو پيشكش مي كنم

زندگي عشق است افسانه نيست آنكه عشق راآفريد ديوانه نيست

خدايا هركه را دوست داري به او بياموز كه عشق از زندگي كردن برتر است و هرآنكه را دوست تر مي داري بياموز كه دوست داشتن از عشق نيز والاتر است

عشق آن نيست كه هر لحظه كنارش باشي عشق آن است كه پيوسته به يادش باشي

بزرگترين آرزوم اينه كوچكترين آرزوت باشم

من آفتاب انديشه را به سرزمين عشق خواهم كشاند من ستاره اميد را در دل پرمهرت خواهم نشاند و خواهم نوشت:....دوستت دارم

تقديم به او كه نبود ولي حس بودنش بر من شوق زيستن داد دلم براي كسي تنگ است كه آفتاب صداقت را به ميهماني گلهاي باغ مي آورد و گيسوان بلندش را به باد مي داد و دست هاي سپيدش را به آب مي بخشيد و شعر هاي خوشي چون پرنده ها مي خواند .ولنتاين مبارك

دوست داشته باش و زندگي كن!زمان براي هميشه از آن تو نيست

تا كدوم ستاره دنبال تو باشم
تا كجا بي خبر از حال تو باشم
مگه ميشه از تو دل بريد و دل كند
بگو مي خوام تا ابد مال تو باشم
از كسي نيس كه نشوني تو نگيرم
به تو روزي ميرسم من كه بميرم
هنوزم جاي دو دستات خالي مونده
تا قيامت توي دستاي حقيرم
خاك هر جاده نشسته روي دوشم
كي مياد روزي كه با تو روبرو شم
من كه از اول قصه گفته بودم
غير تو با سايه م نمي جوشم

اگه مثل اشك تو چشمام بودي براي نگه داشتنت تا آخر عمر گريه نميكردم

هر گاه ديدي در اوج قدرت هستي به حباب فكر كن

از اداره هواشناسي مزاحمتون مي شم ، ببخشيد اگه يه نفر دلش هواي تو رو كرده باشه اونم تو اين روز بايد چي كار كنه؟؟

من به دو چيز عشق مي ورزم يكي تو و ديگري وجود تو، به دو چيزاعتقاد دارم يكي خدا وديگري تو، من در اين دنيا دو چيز ميخواهم يكي تو وديگري خوشبختي تو

يادمون باشه كه هيچكس رو اميدوار نكنيم بعد يكدفعه رهاش كنيم چون خرد ميشه ميشكنه و آهسته ميميره . يادمون باشه كه قلبمون رو هميشه لطيف نگه داريم تا كسي كه به ما تكيه كرده سرش درد نگيره يادمون باشه قولي رو كه به كسي ميديم عمل كنيم . يادمون باشه هيچوقت كسي رو بيشتر از چند روز چشم به راه نذاريم چون امكان داره زياد نتونه طاقت بياره . يادمون باشه اگه كسي دوستمون داشت بهش نگيم برو نميخوام ببينمت چون زندگيش رو ازش ميگيريم

به همه لبخند بزن اما با 1 نفر بخند همه را دوست داشته باش اما به 1 نفر عشق بورز تو قلب همه باش اما قلبت مال 1 نفر باشه

هر كي اومد پيش من يه ذره جاتو نگرفت....هيچ ادايي جاي اون نازواداتو نگرفت....پيش هر نقاشي رفتم تورو نقاشي كنه،روي هر بومي زدم رنگ چشاتو نگرفت ولنتاين مبارك
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:54 pm

اگر من وتو دو برگ بوديم هنگام خزان زودتر از تو ميشکستم ومي افتادم تا زماني که تو مي افتي در آغوشم

زندگي 4 پيچ داره :تولد، عشق، ازدواج و مرگ، سر کدوم پيچ منتظرت باشم؟

اگر براي یک اشتباه هزار دليل بياوري ميشود هزار و یک اشتباه

من سر راه تو دامي از عشق پهن کردم ولي تو به سرعت از کنار آن رد شدي و گفتي ميگ ميگ

بازي روزگار را نميفهمم!من تو را دوست دارم.......تو ديگري را ..........و ديگري مرا........و همه ي ما تنهاييم

اگر خدا به حضرت ابراهيم فرمان مي‌داد به جاي فرزندش، همسرش را قرباني كند، اين مراسم با شكوه هر چه تمام‌تر هر سال برگزار مي‌شد

اين روزا عادت همه رفتن و دل شکستنه ... درد تموم عاشقا پاي کسي نشستنه

وقتي به دنيا اومدي داشت بارون مي اومد فرشته ها داشتن گريه مي كردن اخه يكي از شون كم شده بود

خيره مي شوم به عقربه ها مي شمارم لحظه هاي بودنت را چشمانم را كه مي بندم گاه گاهي برايم مي خواني دفتر سفيدم را مي گشايم مي نشينم در خلوت اتاقم و از سرماي نبودنت خود را در آغوش مي كشم و سكوتِ لحظه هايم را مي نگارم براي كسي كه مثل خون تو رگهامه

درد را از هر طرف که بخوانی درد است، بیهوده دنبال میانبر نباش!

مشترک گرامي! اعتبار دوستي شما رو به اتمام است. لطفا جهت شارژ مجدد يک بوس ارسال نماييد

توي دنيا يه قلب است که براي تو مي تپه اونم قلب خودته

باخود عهد کردم اگر توراديدم بگويم ازتو دلگيرم/ ولي باز تورا ديدم و گفتم بي تو مي ميرم

صبح كه از خواب پا ميشي دو تا انتخاب داري يا اينكه چشمات رو ببندي و دوباره برگردي به رويات و يا اينكه چشمات رو باز كني و به دنبال رويات بري و تو بيداري پيداش كن

یه قورباغه با یه اردک ازدواج میکنه ... اگه گفتی بچشون چی میشه ؟ ... بچه دار نمیشن ... ترو خدا براشون دعا کن ... داره زندگیشون ازهم مي پاشه

به ترکه میگن : سبز لیمویی رو توصیف كن. میگه : شما آبی آسمانی رو در نظر بگیر، بشاش توش

میخانه اگر ساقی صاحب نظری داشت میخواری و مستی ره و رسم دگری داشت پیمانه نمیداد به پیمان ###ان باز ساقی اگر از حالت مجلس خبری داشت

يك روز يه تركي رو ميبرند براي اعدام ازش ميپرسن حرفي نداري ميگه نه ميبرنش بالا طناب دارو ميندازن گردنش يكدفعه ميگه صبر كنين حرف دارم ميگن بگو رو ميكنه به دوستش ميگه ممد خونتون از اين بالا پيداست

به يک نفر گفتند: بابات به رحمت ایزدی پیوست! گفت: رحمت ایزدی دیگه کیه؟!...... گفتند نه. منظورمون اینه که به دیار باقی شتافت...... گفت: منظورتون را نمی فهمم!!!..... گفتند: یعنی اینکه دار فانی را وداع گفت...... گفت:بازم نفهمیدم!....... گفتند:ای بابا...بابات رخت از این دنیا بربست....... بازم نفهمید!...... آخر سر عصبانی شدند و گفتند : ابله...بابای خرت! مرد....... گفت: خر ما که بابا نداشت!......
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:54 pm

1- دلم ميخواد اونقدر کوچيک بشم قد يك پرنده،اونوقت پر بزنم بيام پيش تو!... دلم ميخواد اونقدر بزرگ بشم قد يك نهنگ، اونوقت تو رو بخورم تا هميشه پهلوم باش ؟
2- اگه دردي تو پاهات حس ميکني اگه احساس ميکني خيلي خسته اي به خاطر اينه که روزي هزار با تو خاطر من مياي و ميري
3- آسمان را ميخواهم براي عبور، جاده باريك است! ماه را ميخواهم براي نور، راه تاريك است! تو را ميخواهم براي نظافت، عيد نوروز نزديك است!
4- هميشه از شروع تا پايان همراهم باش نه آغازي باش براي پايانم
5- زماني كه بايد دوست بداريم، كوتاهي مي‌كنيم، زماني كه دوستمان دارند، لج‌بازي مي‌كنيم، بعد براي آن چه از دست رفته آه مي‌كشيم!
6- قطرات باران هنگام طلوع خورشيد از مرز شب و روز مگذرند.
7- من از نگاه تو بات و عبورمي كنم ازاينكه عاشق توام حس غرورمي كنم
8- داني كه چرا ز ميوه ها سيب نكوست***نيمي رخ عاشق است نيمي رخ دوست
9- چطورمي شه شيشه شد وقتي همه نگاهها از سنگند
10- كاش مي شد اشك را تهديد كرد / مدت لبخند را تمديد كرد / كاش مي شد از ميان لحظه ها / لحظه ديدار را نزديك كرد.
11- زدم فرياد خدايا اين چه رسمي ست،رفيقان راجداكردن هنرنيست.رفيقان قلب انسانند خدايا،بدون قلب چگونه ميتوان زيست.
12- اگه خواستم 80 روز دور دنيابگردم 80 روز دور توميگردم اخه تو دنياي مني
13-يه بنده خدا با احساسات يه دختر بازي مي‌كنه، دو به هيچ مي بازه
14- اگر بداني كه ديگران چگونه شكست خورده‌اند، پيروز خواهي بود. (فوق براون)
15- عاشق گل قالي هستم كه خارش تا بحال دست و پاي هيچ بنده خداي را مجروح نكرده است
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:55 pm

ترکه میره جهنم دمپایشو پرت میکنه توی بهشت به خدا میگه برم بیارمش

يه اصفهاني خيلي اوقاتش تلخ بود. دوستش ازش علت اوقات تلخيش رو پرسيد. جواب داد: اخه دندانه شونه سرم شكست. دوستش گفت: خوب از دندانه هاي ديگه شونه ات استفاده كن. اصفهانيه گفت: اخه اين اخرين دندانه شونه ام بود

یه روز مامور سرشماری تو آبادان رفت در یه خونه در زد. یه بچه با یه عینک ریبن به چشمش اومد دم در. یارو گفت من اومدم برای سرشماری. بچه گفت: کا سرشماری چیه. یارو گفت بچه جان برو به بزرگترت بگو بیاد. بچه رفت تو یکی دیگه اومد. اونم نمیدونست رفت یکی دیگه اومد. خلاصه یارو شاکی شد گفت: بابا بگو همه بیان دم در تا کار تموم شه. گفت نمیشه. یارو گفت چرا؟ آبادانیه گفت: کا بجون هیچ راهی نداره. یارو گفت آخه چرا. گفت:‌کا ، متاسفانه ما یه ریبن بیشتر نداریم......

یه روز سه نفر میرن پیش ازرائیل، اولی(امریكائی):ازرائیل كی میشه ما بزرگترین موشك دنیا رو بسازیم. ازرائیل:1500سال دیگه، اولی: میزنه زیره گریه ومیگه عمر من تا اون موقع كفاف نمیده. دومی( ژاپنی):ازرائیل كی میشه ما ریزترین كامپیوتر دنیا رو بسازیم. ازرائیل:1700سال دیگه، دومی میزنه زیر گریه میگه عمر من تا اون موقع كفاف نمیده. سومی(ترکه):ازرائیل كی میشه ما آدم بشیم. این بارازرائیل میزنه زیر گریه و میگه عمر من تا اون موقع كفاف نمیده...

آغاز سال 2008 مبارک ، تاسوعا و عاشورا تسليت ، پيروزي انقلاب مبارک ، اربعين حسيني تسليت ، رحلت پيامبر و شهادت امام حسن و امام رضا تسليت ، روز ملي شدن صنعت نفت و عيد باستاني نوروز بر شما مبارک تا آخر سال خداحافظ .......اس ام اسي از يک اصفهاني

اگه با دلت چيزي يا کسي رو دوست داري زياد جدي نگيرش، چون ارزشي نداره، چون کار دل دوست داشتنه، مثل کار چشم که ديدنه، اما اگه يه روز با عقلت کسي رو دوست داشتي، اگه عقلت عاشق شد، بدون که داري چيزي رو تجربه مي کني که اسمش عشق واقعي

لره داشته تو لس ‌آنجلس قدم ميزده، يهو داريوش رو ميبينه، بدو بدو ميره جلو، ميگه: سلام آقا داريوش! داريوش ميگه: سلام هموطن! لره كف ميكنه، ميگه: اوووف! عجب كيفيتي

يه روز مادرم منو نفرين کرد و گفت: الهي درد بي درمون بگيري. نفرينش گرفت و عاشق شدم!

لره ميره طوطي سخنگو بخره، فروشنده بهش يه جغد ميده، بعد از يه مدت دوستاي لره بهش ميگن: ياد گرفته حرف بزنه يا نه؟ لره ميگه: هنوز نه ولي خيلي توجه ميكنه
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:55 pm

16- يا رب چه چشمه ايست محبت كه من از آن يك قطره آب خوردم و دريا گريستم
17- اگه كسي دستهات رو گرفت – قلبت لرزيد ‚ عجله نكن !!! شايد بابا برقي باشه
18- يه بغل گل رز با يه دنيا احساس با يه سبد ستاره، ميدم بهت، ببر سر چهارراه بفروش سودش نصف نصف!
19- (نصيحت يك مادر دانا به دخترش) يادت باشه دنبال سه چيز ندو: مترو، اتوبوس و پسر، چون هر سه‌تاشون 10 دقيقه به 10 دقيقه دوباره ميان!
20- اگر روزي توانستي به پيروزي معنوي برسي، خواهي ديد كه پيروزي مادي اهميتي ندارد. (فرانسوا ماري ولتر)
21- خورشيد هنگام طلوع راهي به روشني روز پيش پاي بندگان خدا مي‌گذارد.
22- ترکه رو ميخوان اسگل کنند رو يه برگ چک مبلغ رو مينويسن خدا تومن . مي بينن ترکه داره گوني گوني از بانک پول مياره بيرون.تحقيق ميکنن ميبينن رييس بانک لره
23- زندگي کتابي است پرماجرا ، هيچگاه آنرا به خاطر يک ورقش دور مينداز
24- مي گويند زندگي زيباست و بهار را گواه مي اورند و من مي گويم زندگي زيباست اگر باور هاي پاک را باور داشته باشيم
25- شيمي نخوندم , ولي مي دونم اگه عشق نباشه ملکول هاي هيدروژن و اکسيژن نمي تونن اينقدر محکم همديگه رو فشار بدن که اشک جفتشون در بياد ...
26- يه روز فرمانده به سربازش که ترک بوده ميگه اينجا وايستا نگهباني بده اگه از دور سياهي ديدي بگو ايست اگر ديدي باز جلوتر امد بازم بگو ايست اگه ديدي بازم جلوترآمد بگو ايست والي شليک ميکنم ترکه ميگه باشه چند دقيقه بعد يه سياهي ميبينه ميگه ايست مبينه سياهيه بازم جلوتر آمد بازم ميگه ايست بازم سياهيه مياد جلوتر ترکه داد ميزنه ايست والي شليک ميکنم يدفعه سياهيه داد ميزنه پدرسگ تو که تفنگ نداري بذار اول بهت تفنگ بدم
27- ترکه پري دريايي ميبينه ميگه : واي تو چقدر خوشکلي . زن من ميشي ؟ پري ميگه: من که آدم نيستم . ترکه ميگه : فکر کردي من آدمم
28- لقمان را گفتند ادب را از که اموختي؟ گفت به تو چه ؟ اشغال عوضي
29- اخونده مي ره بالا منبر يه خانومه مي گه حاج اقا من تو خونه حجابم رو رعايت مي کنم .ميگه افرين کليد بهشت رو بدين به اين خانوم. يکي ديگه مي گه حاج اقا اين که چيزي نيست من تو خونه چادرم مي پوشم .مي گه افرين به شما کليد بهشت رو بدين به اين خانوم. يکي ديگه مي گه من تو خونه با رکابي مي گردم.ميگه افرين کليد خونه اينارو بدين به من
30- به ترکه ميگن با توله سگ جمله بساز ميگه طول سگ ضربدر عرض سگ مساوي است با مساحت سگ
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:56 pm

شمع میسوزدپروانه میداند چرا/من که میسوزم کس نمیداند چرا

اگر روزی تو را کردم فراموش/بدان شمع وجودم گشته خاموش/

هر کس تو را از من بگیرد/الهی شب تب کند سحر بمیرد.

شمع سوزان توام این گونه خواموشم نکن/از کنارم رفته ای اما فراموشم نکن

نمیدانم چه چیزی دیده غم از ما/هر کجا رود گیرد سراغ خانه ما.

شبی از درد دل گفتم قلم را/بیابنویس تو درد دلم را/

قلم نالید گفت جان برادر/ندارم طاقت این کوه غم را..

غم با همه بی وفایش/هر شب به من سر میزند/غم اگر ترکم کند/تنهای تنهامیشوم

باغبان در را باز کن/که من عاشق گل نیستم/من گلی دارم که محتاج گلستان نیستم

جدای از گل وگلشن زده دامن به غمهایم/من آن گلدان شکسته که حسرت میکشم از گل/ گلستان پر از گل اما من دیوانه تنهایم..

از نخل برهنه سایه داری مطلب/از مردم این زمانه یاری مطلب/

عظت به قناعت و خاری به طمع/با عزت خویش بساز وفاداری مطلب

خط نوشتم گریه کردمزاروزار/من بمیرم خط بماند یادگار.

محبت آتشی در جانم افروخت/که تا دامان محشر میبایدم سوخت

عجب پیراهنی بهرم بریدی که/که خیاط عجل می بایدش دوخت..

درد عشقی کشیدام که مپرس/زهر هجری چشیده ام که مپرس.

من به جمع عاشقان از سربه دارانم هنوز/در کنار لاله ها از داغ دارانم هنوز/عاشق سر گشته ام از شهد ناب عشق/در خرافات غمت از بی قرارانم هنوز..

میان رودو دریا ها منم آن قطره تنها/به زیر سایه لطفت من دلداده دریایم..

اگه بزاره روزگار از زندگیت میرم کنار/میرم که ثابت بکنم عاشقتم دیونه وار/تو گریه های زاروزار سپردمت به روزگار/از خودم گذشتن بپای خاطر خواهی بزار

هرگز بطرب شراب نابی نخورم/تا از کف اندوه شرابی نخورم/

نانی نزنم در نمک هیچ کس/تا از جگر خویش کبابی نخورم..
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:56 pm

يک گل خوشگل پشت ويترين گل فروشي ديدم!!!
خواستم برات بخرمش. به فروشنده گفتم :اون گل چند؟ گفت:اون گل نيس آينه ست.

دو چيز هيچ وقت از ياد آدما نميره: 1-دوستاي خوب 2-روزاي خوب...
يه چيز هم هيچ وقت از دل آدما نميره: روزاي خوبي که با دوستاي خوب گذشت...

* * * * *

اين قاصدكارو فوت كردم تا بيان به تو بگن i love you

تقصير دلم چيست اگر روي تو زيباست
حاجت به بيان نيست كه از روي تو پيداست
من تشنه ي يك لحظه تماشاي تو هستم
افسوس كه يك لحظه تماشاي تو روياست

سلام
.
.
.
.
.
.
ول کن دیگه بابا
یه سلام کردیما
راه افتادی دنبالم!!!

كاشكي علم انقدر پيشرفت كرده بود كه از همين جا با بيل ميزدم تو ملاجت.

من يک قطره ام تو يک دريا؛ من يک پرنده ام تو آواز؛ من يک ابرم تو يک دريا؛ من يک بهانم تو دليل پرواز.

>-->-o
می دونی این چیه؟ این منم که از دوری تو مردم!

از اداره هوا شناسی مزا حمتون می شم، ببخشید اگه یه نفر دلش هوای تو رو کرده با شه باید چی کار کنه؟؟

ميخوام بگم دوستت دارم... نه به 21 زبان زنده دنيا... بلکه به زبان قلبم....
گوش کن: تالاپ..تولوپ...

من این اس ام اس رو نفرستادم, موبایلم خودش فرستاده مثل اینکه موبایلم خاطر خواه موبایلت شده!

كاش "يكي بود يكي نبود" اول قصه ها نبود
اون كه تو قصه مونده بود ازون يكي جدا نبود

اگه عالم رود يادم
تو از يادم نخواهي رفت
به شرط آنكه گهگاهي
تو هم از ما كني يادي

گفته بودی که چرا محو تماشای منی ؟ آنچنان مات که یکدم مژه بر هم نزنی . مژه بر هم نزنم تا ز دستم نرود ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی...

نرم افزار عشقت روی سخت افزار دلم خود به خود نصب شده ، با این اس ام اس می خوام آپدیتش کنم ؛ لطفا گوشیت رو بذار روی قلبت !

توی جاده به یه تابلو رسیدم که روش نوشته بود : دوست داشتن دل می خواهد نه دلیل! از ته دلم دوستت دارم بی هیچ دلیل !

نگاهي به ياس کردم تو را در برگ گل احساس کردم
خلاصه در کلاس نازچشمت دو واحد عاشقی را پاس کردم

زيباترين عکسها در اتاقهاي تاريک ظاهر ميشن! پس هر وقت تو قسمت تاريک زندگيت واقع شدي .. بدون که خدا مي خواد 1 تصوير زيبا ازت بسازه
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:57 pm

ادبی :

ا – در بیت زیر منظور از ساقیا چیست ؟

« ساقیا آمدن عید مبارک بادت »

الف ) ساقیهایی که در کوچه و بازار می بینیم

ب ) کار و کاسبی ساقیا تو عید توپه توپه

ج ) ساقی کمر باریک

د ) ساق یا مچ ؟؟

2 – شیرین وفرهاد کجا مردند ؟ چرا ؟

الف ) زیر کوه بیستون ..چون ستون نداشت ریخت رو سرشون

ب ) بین کوه بیستون و باستون.... دلیلشو نمیدونم

ج ) بین بیستون و پیستون و رینگ و لاستیک چخ چخی

د ) به علت خوردن سیگاروکشیدن مشروب

3 - آرایه های ادبی چه نقشی در ادبیات دارند ؟

الف ) نقش فوق العاده مهمی دارند

ب ) موجب می شود اشعار مودبی داشته باشیم

ج ) نقش حیاتی را ایفا می کنند

د ) نقش بابان را هم ایفا می کنند

4 – جمع مکسر کلمه دارکوب چیست ؟

الف ) دراکیب

ب ) درکیبا

ج ) دروگبا

د ) گربه

ورزشی :

1 – تیم قرمز پوش پایتخت

الف ) پرسپولیس

ب ) پرس آشخور

ج ) پرس سینه

د ) ماشاالله بازو

2 - تیم آبی پوش پایتخت :

الف ) استقلال

ب ) استقکر

ج) استقکور

د ) استقفرالله !!

3 - پر افتخار ترین تیم مادریدی جهان ( پایتخت اسپانیا )

الف ) اسپارتا پراگ جمهوری چک

ب ) شاختار دونتسک بلژیک

ج ) شهید فخرالدین کابل افغانستان

د ) علی دایی

3 – ملی پوش جوان آرژانتینی بارسلونا

الف ) لیونل مسی

ب ) لیونل طلایی

ج ) مهدی سر طلایی سرور لنگیایی

د ) توپ تانک فشفشه .....

4 – این تیم بیشترین تعداد قهرمانی در جام جهانی فوتبال را دارد؟

الف ) ترینیداد و توباگو

ب ) شیکاگو بولز

ج ) تیم ملی

د ) مایکل شوماخر

5- تیم قدرتمند آفریقایی ؟

الف ) ساحل عاج

ب ) دریای منقار

ج ) شبه جزیره زرافه

د ) خلیج شامپانزه

6 – بازیکن سیه چرده آفریقایی نوک حمله بارسلونا ( از کشور کامرون )

الف ) دیوید بکام

ب ) ساموئل بکام

ج ) سام و نرگس

د ) نلسون ماندلا

هنری :

1 – بازیگر رنگین چشم معروف ، نقش جک در فیلم تایتانیک

الف ) جکی جان

ب ) دیکاپریو بلوچی

ج ) لئوناردو داوینچی

د ) پارسا پیروزفر

2- فیلم معروف جیمز کامرون که در مورد کشتی تایتانیک ساخته شده :

( با بازی تست بالایی در نقش جک )

الف ) خوب بد زشت

ب ) دزدان دریایی کاراییب 3

ج ) گودزیلا علیه گیدورا

د ) خشم اژدها

3- کینگ کونگ که بود ؟

الف ) لئوناردو دی کاپریو

ب ) به سبک فیلمهای رزمی جکی جان و مرحوم بروسلی گویند

ج ) پایه گزار ورزش پینگ پونگ بود

د ) برنده بیشترین جایزه اسکار در کن بود

4 – انیمیشن محبوب چند سال اخیر

الف ) شرک 3

ب ) کفر 2

ج ) منافق 5

د ) مرگ بر اسراییل !!

5 - بازیگر نقش مرد فیلم معروف آقا و خانم اسمیت

الف ) براد پیت

ب ) براد گالون

ج ) براد 17 کیلویی

د ) براد روغن نباتی لادن

ریاضی :

1 – سینوس 165 درجه چقدر میشود ؟

الف ) بیشتر ازاین ها میشود

ب ) تانژانت

ج ) جوابی ندارم

د ) همه موارد

2 – یک بشکه دو هزار لیتری آب داریم اگر روزی یک لیوان آب ازآن برداریم چه میشود ؟

الف ) تمام میشود

ب ) دوباره آبش میکنیم

ج ) دوباره تمام میشود

د ) به گزینه الف مراجعه شود

3 – معادلات چند مجهولی را چگونه حل میکنیم

الف ) با مداد

ب ) عکس مجهول ها را به روزنامه می دهیم

ج ) به سختی حل می کنیم

د ) پلیس را در جریان می گذاریم

4 – این چه نوع اتحادی است؟ (a+b)*2+(a+b) *2

الف ) اتحاد جماهیر شوروی

ب ) اتحاد سوم شخص مفرد

ج ) والا به خدا ...این چه نوع اتحادیه

د ) اتحاد دو مجهولی

تاریخی :

1 – اسکندر مقدونی کی به ایران حمله کرد ؟

الف ) دم دمای صبح بود

ب ) نامرد نصفه شب حمله کرد

ج ) جنگ جهانی دوم

د ) 13 آبان

2 – عهد نامه ی ننگین تاریخی ایران

الف ) عهدنامه گلستان

ب ) عهدنامه بوستان

ج ) عهد نامه شاهنامه فردوسی

د ) عهدنامه مثنوی خواجه شمس الدین مولوی ملقب به مولانا

3- کریم خان زند پایه گزار کدام سلسله بود ؟

الف ) سلسله میدون ولیعصر

ب ) سلسله فاطمی گلها

ج ) سلسله تخت طاووس

د ) سلسله هفت تیر

4 – 22 بهمن سال 1357 در چه تاریخی بود ؟

الف ) کودتای 28 مرداد

ب ) 11 سپتامبر 2001

ج ) قیام خونین 15 خرداد

د ) تو پاییز بود

اطلاعات عمومی

1 – حیوان نجیب به آن می گویند ؟

الف ) کروکودیل

ب ) گوریل

ج ) اختاپوس

د ) سگ هار

2 - بزرگترین گروه اینترنتی یاهو در ایران :

الف ) مارشال دو گل

ب ) مار و پله

ج) منچ مدرن

د) مدرن تاکینگ !

3 – همراه داشتن آن در هنگام موتور سواری لازم و ضامن سلامتی راکب است ؟

الف ) بوق 18 چرخ

ب ) عینک ریبند ! ( مخصوصا در آبادان )

ج ) آهنگ ترمز بلبلی

د ) زید

4 – در کدامیک از شرایط زیر نباید رانندگی کنیم

الف ) وقتی که در مترو هستیم

ب ) وقتی که انگشتمان در دماغمان هست

ج ) هنگام قضای حاجت

د ) هنگامی که ترمز ماشین بریده و باسرعت 180 کیلومتر در فاصله ده متری دره هستیم

چطور بود؟ قبول میشید یا نه ؟! لول
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:57 pm

گریه هایم بی صداست عشق من بی انتهاست
ردپای اشک هایم را بگیر تابدانی خانه عاشق کجاست
تقدیم به چشمی كه اشكش منم، تقدیم به اشكی كه غمش منم،
تقدیم به شمعی كه پروانه اش منم، تقدیم به گلزاری كه گلش...تویی.
وتقدیم به عشقی كه عاشقش منم

------------ --------- --------- --------

اهالی .... برای همدردی با مناطق بدون گاز ، نه تنها بخاریهای خود را خاموش کردند بلکه کولر های خود را نیز روشن نموده اند!!!

------------ --------- --------- --------- --------- ---

age mitonestam 2tikkat konam mizashtamet ro joft cheshmam
hala ke yedoneii mizaramet to GHALBAM

------------ --------- --------- --------- ------
در باغه دلم گرد جنون می ریزی
سرسبز ترین گیاه این جالیزی
از ساقه ی تو به آسمان خواهم رفت
ای دوست تو لوبیای سحر آمیزی

------------ --------- --------- --------- --------- -----

فقط با روشن كردن یك بخاری اضافه شما هم در تعطیلی مدارس ،دانشگا ه ها و ادارات سهیم باشید . هم اكنون نیازمند یاری سبزتان هستیم انجمن حمایت از تعطیلات

------------ --------- --------- --------- ------
مهم نیست فردا چی میشه..... (مهم اینه که امروز دوستت دارم) مهم نیست فرداکجامیری... (مهم اینه که هرجاباشی دوستت دارم) مهم نیست تا ابد باهم باشیم (مهم اینه که تاابددوستت دارم) مهم نیست قسمت چیه (مهم اینه که قسمت شد دوستت دارم)
------------ --------- --------- --------- --------- ----
آدم عزیزانشو فراموش نمیکنه بلکه به ندیدنشون عادت میکنه.....تقدیم به کسی که عادت به ندیدنش مثل فراموش کردنش غیرممکنه
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:58 pm

دختري از پسري پرسيد : آيا من نيز چون ماه زيبايم ؟

پسر گفت : نه ، نيستي

دختر با نگاهي مضطرب پرسيد : آيا حاضري تکه اي از قلبت را تا ابد به من بدهي ؟

پسر خنديد و گفت : نه ، نميدهم

دختر با گريه پرسيد : آيا در هنگام جدايي گريه خواهي کرد ؟

پسر دوباره گفت : نه ، نميکنم

دختر با دلي شکسته از جا بلند شد در حالي که قطره هاي الماس اشک چشمانش را نوازش

ميکرد

اماپسر دست دختر را گرفت ، در چشمانش خيره شد و گفت :

تو به انداره ي ماه زيبا نيستي بلکه بسيار زيباتر از آن هستي

من تمام قلبم را تا ابد به تو خواهم داد نه تکه اي کوچک از آن را

و اگر از من جدا شوي من گريه نخواهم کرد بلکه خواهم مرد
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 5:58 pm

گر دنياي ما دنياي سنگ است بدان سنگيني سنگ هم قشنگ است اگر دنياي ما دنياي درد است بدان عاشق شدن از بحررنج است اگر عاشق شدن پس يک گناه است دل عاشق شکستن صد گناه است
-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
چرا غمگيني؟عاشق شدم!!!! آيا عشق شيرين است؟بله....شيرين تر از زندگي!!!! چرا تنهايي؟ويژگي عاشق هاست!!!! لذت تنهايي چيست؟فکر به او و خاطرات و!!!! چرا مي روي؟براي اينکه او رفت!!!! دلت کجاست؟پيش او!!!! قلبت کجاست؟او برده!!!! پس حتما بي رحم بوده؟نه...اصلا!!!! چرا؟چون باز هم او را مي پرستم
-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
اي دوست دلت هميشه زندان من است آتشكده عشق تو از آن من است آن روز كه لحظه وداع من و توست آن شوم ترين لحظه پايان من است
-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
وقتي که من دارم فكر مي كنم وتو داري فكر مي كني كه من دارم به چي فکر مي کنم دوست دارم که فکر کني که دارم به تو فکر مي کنم
-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
بعضي ها وقتي كاري داشته باشند دوستت هستند بعضي ها وقتي گير مي كنند دوستت هستند بعضي ها نيستند و وقتي هم هستند بهتر است نباشند بعضي ها نيستند و اداي بودن در مي آورند بعضي ها در عين بودن هرگز نيستند بعضي هاي ديگر هم به طور كلي هستند ولي آدم نيستند آنهاي ديگري هم كه آدم هستند نيستند
-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
کاري نکنيم که روزي حتي خودمان هم باور نکنيم که داريم دروغ مي گوييم آن هم به خودمان و کاري نکنيم که روزي به خدا هم دروغ بگوييم و اي کاش روزي مردم با صداقتي همچون صداقت چشمهاشان با هم سخن بگويند پروانه سوخت شمع فرو مرد شب گذشت اي واي من که قصه دل نا تمام ماند
-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
اگر ان شب نگاهم نمي کردي اگر در ان شب تاريک بر اين تنهاتر از تنهايي چشمک نمي زدي اگر در اولين حرفم باورم نمي کردي اگر نمي ماندي و مي رفتي من ديگر اين که هستم نبودم
-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
اي آفتاب خوبان، مي‏جوشد اندرونم يك ساعتم بگنجان در سايه عنايت غلام همت آن رند عاقبت سوزم كه در گدا صفتي كيمياگري داند
-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
از پايان گرفتن غم هايت نا اميد شده اي ، به خاطر بياور زيباترين صبحي که تا به حال تجربه کرده اي مديون صبرت در برابر سياهترين شبي هست که هيچ دليلي براي تمام شدن نمي ديد
-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
هيچ کس ويرانيم را حس نکرد... وسعت تنهائيم را حس نکرد... در ميان خنده هاي تلخ من.. گريه پنهانيم را حس نکرد... در هجوم لحظه هاي بي کسي... درد بي کس ماندنم را حس نکرد... آن که با آغاز من مانوس بود... لحظه پايانيم را حس نکرد
-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
سكوتم را به باران هديه كردم/ تمام زندگي را گريه كردم/ نبودي در فراق شانه‌هايت / به هر خاكي رسيدم تكيه كردم

يك داستان كوتاه
کارن به اتاق خواب رفت و پيتر را که روي تخت دراز کشيده بود در آغوش کشيد و آرام در گوشش گفت: "دوستت دارم" اما پيتر جواب نداد. اصلا هيچ عکس العملي نشان نداد. کارن شانه هاي پيتر را تکان داد و با نااميدي پرسید: "پيتر منو دوست داري؟" اما پيتر باز هم جواب نداد و فقط به کارن خيره شده بود...
کارن که ميدانست جوابي نخواهد شنيد بلند شد و خرس کوچکش، پيتر، را کنار بقيه عروسکها در طاقچه گذاشت و خوابيد
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

حاجی فتوحی اعلام کرد: به کوریه چشم بینندگان خانم دکتر بردیا رو هم می گیرمpeace sign

آهنگ جديد مهرشاد : حاجي تو ديگه کي هستي دسته الياسو بستي ميونه هستي و قدسي بگو مال کي هستي

ميدونی 21593 يعنی چی؟؟؟ ميای ما 2 تا 1 بشيم 5 دقيقه باهم باشيم 9 ماه ديگه 3 تا بشيم؟؟love struck

یه ترکه میمیره. شب اول قبر ۶۲ تا فرشته میان سراغش. ۲تاشون سوال می کردن... ۶۰ تاشون حالیش می کردنrolling on the floor

کلاس عشق ما دفتر ندارد شراب عاشقي ساغر ندارد بدو گفتم که مجنون تو هستم هنوز آن بي وفا باور ندارد

پنج مرتبه بگو " يا احمدي نژاد " و براي پنج نفر بفرست، سهميه بنزينت زياد مي شه، يک نفر جدي نگرفت کارت سوختش باطل شدcowboycowboy

ترکه عروسی میکنه شب عروسی زنش بهش میگه تو چرا هیچ کاری نمی کنی؟!! ترکه میگه: حرف نزن من زن گرفتم از این کثافت کاریا نکنمrolling on the floor

عبادت بعضي از ما مانند شيطنت بچه هايي است كه در مي زنند و فرار مي كنند

يادت باشه دنباله ۳ چیز ندویی : 1ـ اتوبوس ۲ ـ مترو ۳ ـ دختر . حالا چرا؟ چون هر کدومشون برن۱۰ دقیقه بعد یکی دیگه میاد big grinbig grin

دلم گرفته از ادمايي که ميگن دوستت دارم اما معنيشو نميدونن،از ادمايي که ميخوان ماله اونا باشي اما خودشون ماله تو نيستن،از اونايي که زير بارون برات ميميرن و وقتي افتاب ميشه همه چيز يادشون ميره

به من گفتي كه دل دريا كن اي دوست، همه دريا از آن ما كن اي دوست، دلم دريا شد و دادم به دستت، مكش دريا به خون پروا كن اي دوست

حالا باز دوباره بارون مي خوره رو تن شيشه اخه چي كم شده از تو كه مي ري واسه هميشه

به ترکه مي گن: مي دوني امام رضا رو چه جوري شهيد كردن؟ مي گه : آره، نامردا تو حرمش بمب گذاشتن

هر وقت پيشم نيستي دلم برات تنگ مي شه... هر وقت هم که پيشم هستي دلم برات تنگ مي شه...اي مردشورتو ببرن که بود و نبودت يکيه

عشق لالایی بارون تو شباست / نم نم بارون پشت شیشه هاست / لحظه ی شبنم و برگ گل یاس / لحظه ی رهایی پرنده هاست / لحظه ی عزیز با تو بودنه / آخرین پناه موندن منه

روی یک طاقچه سنگی میون دو قاب رنگی بودن من و تو با هم داره تصویر قشنگی عکس تو تو قاب خاتم در حصار خالی از غم حتی در مرگ تن من نمی گیره رنگ ماتم

بيا با پاک ترين سلام عشق آشتي کنيم *بيا با بنفشه هاي لب جوب آشتي کنيم * بيا ازحسرت و غم ديگه باهم حرف نزنيم * بيا برخنده ي اين صبح بهار خنده کنيم

بگذار که در حسرت ديدار بميرم در حسرت ديدار تو بگذار بميرم دشوار بود مردن و روي تو نديدن بگذار بدلخواه تو دشوار بميرم بگذار که چون شمع کنم پيکر خود آب در بستر اشک افتم و ناچار بميرم تا بو ده ام اي دوست وفادار تو بودم بگذار که اي دوست وفادار بميرمrose

وقتی که وفا قصه برف به تابستان است و محبت گل نایابیست به چه کسی باید گفت: با تو خوشبخت ترین انسانم!؟؟

میخوام به سردی شبهام بخندم... میخوام به پوچی فردام بخندم... وقتی میبینمت با دیگرونی... تو اوج گریه هام میخوام بخندم... میخوام داد بزنم تنهای تنهام... میخوام وقتی میگم تنهام بخندم

اقتدار دل شکسته به اندوهی ست که سروده نمی شودrose

اگر زندگی یک پرتقال در دستتان نهاد ، آن را پوست بکنید و به دنبال دوستی باشید تا با او قسمت کنید.

کسايي که به فکرمون هستن رو به گريه مي اندازيم. ما گريه مي کنيم براي کسايي که به فکرمون نيستن. و ما به فکر کسايي هستيم که هيچوقت برامون گريه نمي کنن

در روياهاي كودكانه آموختم به چيزي كه به من تعلق ندارد فكر نكنم اما ناگهان او همه ي فكرم شد

زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه ..واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي ....آلبرت انيشتن

التماس به خدا شجاعت است ، اگر برآورده شد رحمت است، اگر برآورده نشد حكمت است ، التماس به خلق ذلت است ، اگر برآورده شد منت است، اگر برآورده نشد خفت است

عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست صدقه استroserose

تا حالا کسی بهت گفته که چقدر ناز و خوشگلی؟ نه؟ من هم نمی گم!oh go onoh go on

تست روانشناسی: اگر رنگ شورت شما: آبی: آرامش دارید. / قرمز: احساساتی هستید. / زرد: خیلی کثیف و بی تربیتی پاشو برو توالتsick

توف... توف... توف... با تو کاری نداشتم فقط می خواستم شیشه ی گوشیت رو پاک کنم!hee hee

چند وقته دلم هوس تاب بازی کرده. اجازه می دی بیام تو ذهنت؟ آخه شنیدم مخت تاب داره!

به بنده خدا ميگن: سبز ليمويي رو توصيف كن. ميگه: شما آبي آسماني رو در نظر بگير، جيش كن توش!whistling

خدا می دونه که من فقط تورو دوست دارم. خدا می دونه که تو تنها عشق منی. خدا می دونه که من این اس ام اس رو تا حالا برای چند نفر فرستادم.

پیف... اه اه اه... چه بوی گندی... خفه شدیم... چه خبرته؟ مگه چي خوردي؟ حمیییییییییییید (تبلیغ كنسرو لوبیاي تبرك!)tongue

با رفتن ماه رمضون درهای رحمت بسته می شه بپا لای در نمونیfeeling beat up

يه بچه تو حموم به باباش ميگه: بابا، اين چيه؟ باباش ميگه: ماكارونيه! پسره ميگه: پس چرا يه دونه است؟ باباش ميگه: آخه تك ماكارونه!

از جلو گل فروشی رد شدم دیدم زیباترین گلش نیست sms زدم ببینم کجایی rose

آبادانيه يه پنجاه توماني تقلبي ميسازه لو ميره ميگيرنش... آبادانيه ميگه از كجا فهميدين كار منه؟ ميگن: آخه گاگول كنار در دانشگاه سراسري سمبوسه فروشي كجا بوده؟!؟!؟

به يارو ميگن با حسين فهميده جمله بساز ميگه: اصغر گوزيده حسين فهميده!!!big grinbig grin

عربه ميره توالت تا ميشينه يه آروغ اساسي ميزنه... ميگه اه باز برعكس نشستم !!!drooling

پچه عربه به باباش ميگه ميتونم روي *** راه برم؟؟؟ باباش ميگه: آره بابا فقط زياد دور نشيا!!!hee heehee hee

تهرانيه به تركه ميگه شما به خر ميگين داداش تركه ميگه آره داداش!!!worriedworried

سال 2200 پسر از مامانش ميپرسه مامان من چه جوري به دنيا اومدم؟

مامانش جواب ميده از اينترنت دانلودت كردي..
MERLIN_BOZORG
عضو گروه گريفيندور
عضو گروه گريفيندور
MERLIN_BOZORG

انثى

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالجمعة مارس 14, 2008 6:00 pm

بچه ها تو رو خدا بخونیدا من این همه زحمت کشیدم سر سری ردشون نکنید Very Happy
مرسی
بای
Albus
مدير سايت
مدير سايت
Albus

انثى
تعداد پستها : 391
آدرس پستي : انجمن هاي پرشين آنلاين
موبايل : سامسونگ
Registration date : 2008-01-29

ايفاي نقش
بازيگر نقش: آلبوس پرسيوال ولفريك برايان دامبلدور
شغل: وزير سحرو جادو

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالسبت مارس 15, 2008 12:01 am

خيلي عالي بود ممنون
https://persianonline.forumfa.net
sina
پرفسور
پرفسور
sina

ذكر
تعداد پستها : 182
آدرس پستي : بخش معلمین هاگوارتز
Registration date : 2008-02-01

ايفاي نقش
بازيگر نقش: پروفسور اسنیپ
شغل: پروفسور

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالإثنين مارس 24, 2008 2:06 am

من کلشو خوندم خیلی باحال بود بازم از این کارها بکن
http://www.harrypotterfilms.blogfa.com
رضا پاتر
مدير گروه ريونكلاو
مدير گروه ريونكلاو
رضا پاتر

ذكر
تعداد پستها : 482
آدرس پستي : سالن عمومی ریونکلاو
موبايل : k770
Registration date : 2008-02-08

ايفاي نقش
بازيگر نقش: جیمز پاتر
گروه: ریونکلا
شغل: مدیریت گروه ریونکلا

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالسبت مارس 14, 2009 1:20 pm

اگه عشق من تو نیستی....................خوب حتما یکی دیگس!!!!!!!!!

میدونی فرق تو با گربه چیه؟.....ناراحت نشو بابا شوخی کردم،هیچ فرقی ندارین!!

شنیدم مرغ یه پا داره،با ور نکردم و اومدم از خوت بپرسم و ببینم که یه پا داری؟!!!
http://www.persianonline.forumfa.net
رضا پاتر
مدير گروه ريونكلاو
مدير گروه ريونكلاو
رضا پاتر

ذكر

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالأحد مارس 15, 2009 7:19 am

ستاره ها وقتی می شكنند میشن شهاب ، اما دلی كه میشكنه می شه سوال بی جواب !
رضا پاتر
مدير گروه ريونكلاو
مدير گروه ريونكلاو
رضا پاتر

ذكر

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالأحد مارس 15, 2009 7:21 am

می دونی بزرگترین ضدحال چیه؟
اینه که یه کچل مو بکاره اسمش واسه حج دراد
Albus
مدير سايت
مدير سايت
Albus

انثى
تعداد پستها : 391
آدرس پستي : انجمن هاي پرشين آنلاين
موبايل : سامسونگ
Registration date : 2008-01-29

ايفاي نقش
بازيگر نقش: آلبوس پرسيوال ولفريك برايان دامبلدور
شغل: وزير سحرو جادو

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالأحد مارس 15, 2009 11:31 am

خيلي قشنگ بود رضا جان
بازم بزار...
https://persianonline.forumfa.net
رضا پاتر
مدير گروه ريونكلاو
مدير گروه ريونكلاو
رضا پاتر

ذكر

ايفاي نقش

پستعنوان: رد: sms هاي توپ و مطالب خنده دار   sms هاي توپ و مطالب خنده دار Icon_minitimeالأحد مارس 15, 2009 3:55 pm

تمام پیام های ماهواره امید:
اولین پیام : زمین گرد است.
دومین پیام : خورشید بدور زمین می چرخد.
سومین پیام : ..... در ماه نیست.
چهارمين پیام : من خسته شدم دارم بر ميگردم.
پنجمين پیام : من بايد اينجا چيکار کنم؟
ششمین پیام : یه دونه کارت شارژ 2000 تومنی ایرانسل بفرستید تا بازم پیام بدم.
هفتمین پیام : مقداری آب بر روی کره زمین مشاهده میشود، احتمال وجود حیات است.
هشتمین پيام : بنزينم تموم شده کارت سوخت بفرستيد.
نهمین پيام : جون مادرتون اينقدر مسخرم نكنيد.
دهمين پيام : دارم سقوط ميکنم، زير پامو خالي کنين.
یازدهمین پیام : من از این بالا روی اسرائیل تف کردم!
دوازدهمین پیام : بازی ایران و کره یک یک شد.
سیزدهمین پیام : هیچ چیز قابل مشاهده نیست !!!!! به دلیل نور زیادی که از مرقد ... می آید کور شدیم . فعلا نور اذیت می کنه و 4 پیام در راه از بین رفت.
هجدهمین پیام : اینجا تاریکه من میترسم
نوزدهمین پیام : به ناهید و زهره هشدار داده شد حجاب خود را رعایت کنند
بیستمین پیام : به علت لایی کشی بین ماهواره ها ، سرعت غیر مجاز و مسافر کشی بازداشت شدم.
بیست و یکمین پیام : نام كهكشان راه شيري به بزرگراه شيخ فضل الله نوري تغيير دادم.
بیست و دومین پیام : یک امامزاده بین زحل و مریخ کشف شد.
بیست و سومین پیام : به ناهید و زهره اخطار داده شد حجاب خود را رعایت کنند.
بیست و چهارمین پیام : ارتباط نا مشروع بین بهرام و زهره خبر داد.

بیست و پنجمین پیام بزودی ...

sms هاي توپ و مطالب خنده دار
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 2رفتن به صفحه : 1, 2  الصفحة التالية