پرشين آنلاين!
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پرشين آنلاين!

Persian Online Group

الرئيسيةPortalمكتبة الصورجستجوأحدث الصورثبت نامورود

گريندل در کويديچ

4 مشترك
نويسندهپيام
گر&#1740ندل والد
عضو عادي
عضو عادي
گر&#1740ندل والد

انثى
تعداد پستها : 1
موبايل : 09354883002
Registration date : 2008-10-31

گريندل در کويديچ Empty
پستعنوان: گريندل در کويديچ   گريندل در کويديچ Icon_minitimeالجمعة أكتوبر 31, 2008 10:20 pm

سلام دوستان Smile
این اولین پستی هست که تو این سایت مینویسم. یه داستان در مورد شخصیت گریندل که شخصیت خودم هست نوشتم. امیدوارم خوشتون بیاد
---------------------------------------- study

تماشاچیان در حالیکه دورتادور زمین بازی نشسته بودند، تیم محبوب خود را تشویق میکردند. عده ایی نیز پرچم تیم خود را در دست داشتنند و با خوشحالی آنرا تکان میدادند.
گزارشگر بازی در حالی که در محل مخصوصش قرار میگیرفت صحبتش رو شروع میکنه:"خانم ها و آقایان خیلی خوش آمدید. بازی تا لحظاتی دیگر بین تیم های گریفندور و اسلیترین شروع میشه. هم اکنون داور مسابقه رو میبینیم که داره وارد زمین میشه و صندوق مخصوص توپ ها رو با خودش حمل میکنه"
سروصدای تماشاچیان بیشتر شد.وقتی که داور به وسط زمین که رسید صندوق را پایین گذاشت. در حالی که ردای آبی رنگش را مرتب میکرد با اشاره دست از بازیکنان خواست که سرجای خودشان قرار بگیرند.دستهایش را به سمت صندوق برد و ابتدا در صندوق رو باز و سپس ضامن توپ ها را رها کرد. با اینکار دو توپ قرمزرنگ بازدارنده به همراه گوی طلایی رنگی که به آن اسنیچ نیز میگفتند به هوا پرواز کردند. پس از اینکار توپ اصلی را برداشت و در حالی که سوتش را بر دهانش میگذاشت، به سمت آسمان پرتابش کرد و در سوتش دمید.
بازی شروع شده بود.بازیکنان در حالی که سوار بر جاروهایشان بودند به سرعت به سمت بالا حرکت کردند."...بله... با سوت داور مسابقه هم شروع میشه و بازیکنان دو تیم با یه جهش به هوا میرند.حالا مهاجم تیم گریفندور رو میبینم که با حرکتی زیبا توپ رو زودتر از بقیه میگیره و به سمت دروازه حریف حرکت میکنه. ولی صبر کنید...آخ سرم.... عجب ضربه ی محکمی بود.... اگه سرش نشکسته باشه واقعا شانس آورده. بله، دیدید که مدافع اسلیترین با ضربه ی محکمی که به توپ زد باعث شد که توپ به سر مهاجم گریفندور بخوره و توپ از دستش رها بشه. من عاشق این مدافع و ضرباتش هستم و خیلی هم دوستش دارم. شاید در آینده هم با
هم...ببخشید... بله به بازی برمیگردیم. حالا این مهاجم اسلیترینه که با عجله توپ رو میگیره و به سمت دروازه گریفندور میره. همه رو جا میذاره. عجب بازیکنیه این گریندل. چه میکنه. و حالا... دروازه بان رو هم رد میکنه و با یه ضربه استثنایی توپ رووارد حلقه میکنه. گل...گل...گل. اسلیترین 10...گریفتدور 0.

study --------------------------------------------
البته این داستان رو به علت دلایلی خاص نوشته بودم و مجبور بودم که توش از یه سری کلمات استفاده کنم. خوشحال میشم نظرتون رو هم بدونم

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
رضا پاتر
مدير گروه ريونكلاو
مدير گروه ريونكلاو
رضا پاتر

ذكر
تعداد پستها : 482
آدرس پستي : سالن عمومی ریونکلاو
موبايل : k770
Registration date : 2008-02-08

ايفاي نقش
بازيگر نقش: جیمز پاتر
گروه: ریونکلا
شغل: مدیریت گروه ریونکلا

گريندل در کويديچ Empty
پستعنوان: رد: گريندل در کويديچ   گريندل در کويديچ Icon_minitimeالثلاثاء نوفمبر 04, 2008 9:16 am

دستت درد نکنه،قشنگ بود.امیدوارم از این داستانای قشنگ بازم بذاری و فعالیت خوبی توی این فروم داشته باشی
http://www.persianonline.forumfa.net
Albus
مدير سايت
مدير سايت
Albus

انثى
تعداد پستها : 391
آدرس پستي : انجمن هاي پرشين آنلاين
موبايل : سامسونگ
Registration date : 2008-01-29

ايفاي نقش
بازيگر نقش: آلبوس پرسيوال ولفريك برايان دامبلدور
گروه: محفل ققنوس
شغل: وزير سحرو جادو

گريندل در کويديچ Empty
پستعنوان: رد: گريندل در کويديچ   گريندل در کويديچ Icon_minitimeالجمعة نوفمبر 07, 2008 1:13 am

خيلي زيباست!
تمامش رو بنويس تا برات بصورت PDF دربيارمش...
https://persianonline.forumfa.net
sina
پرفسور
پرفسور
sina

ذكر
تعداد پستها : 182
آدرس پستي : بخش معلمین هاگوارتز
Registration date : 2008-02-01

ايفاي نقش
بازيگر نقش: پروفسور اسنیپ
گروه: محفل ققنوس
شغل: پروفسور

گريندل در کويديچ Empty
پستعنوان: رد: گريندل در کويديچ   گريندل در کويديچ Icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 09, 2008 11:47 am

خيلي خوب بود من ميكم اين شاهكارهاي اعضارو توي يك بخش به صورت pdfبزارين
http://www.harrypotterfilms.blogfa.com

گريندل در کويديچ
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1